Cennik


Dokładamy wszelkich starań, by nasze ceny były atrakcyjne, a usługa jak najbardziej skuteczna.

W badaniu za każdym razem wykorzystujemy optymalny zestaw narzędzi. Zawsze mamy na celu maksymalizację prawdopodobieństwa sukcesu. W zależności od sytuacji stosujemy badanie termowizyjne, badanie elektro-akustyczne, badanie zawilgoceń, badanie z użyciem gazu znacznikowego oraz wiele innych metod.

Przykładowa cena lokalizacji wycieku z jednej instalacji w domu jednorodzinnym – 1000 zł brutto
Przykładowa cena lokalizacji wycieku z jednej instalacji w obiekcie użyteczności publicznej: 1200-2000 zł brutto za badanie.

Podane ceny dotyczą Trójmiasta i najbliższych okolic. W innych lokalizacjach doliczamy opłatę za dojazd.

Należy zwrócić uwagę, że usługa lokalizacji wycieków jest badaniem. Wynik badania zależy od wielu czynników, w szczególności od: wielkości wycieku, rodzaju instalacji, typu zastosowanych rur, głębokości ułożenia instalacji jak też rodzaju otuliny. Zapewniamy rzetelne i należyte wykonanie usługi, jednak mimo wysokiej skuteczności działania, nie każdy przeciek może zostać precyzyjnie zlokalizowany. Opłata zaś pobierana jest za wykonanie badań nie zaś za ich wynik

Badania bezinwazyjne są zawsze tańsze od tradycyjnych metod polegających na ślepym skuwaniu podłogi lub ścian. Zapraszamy.